Mašek (ANO): Fiala se promlčel do konce jednání. Přijde zdražování

16.12.2021 12:08 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na fcebookovém profilu ke včerejšímu jednání Poslanecké sněmovny.

Mašek (ANO): Fiala se promlčel do konce jednání. Přijde zdražování
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Zdravím všechny,

tak už víte co je to AROGANCE MOCI? Poslanci nastupující vládní pětikoalice nám to dnes ukázali. „Nechceme o tom jednat, návrh zamítáme!“

Je přece po volbách a své hlasy již dostali. Bohužel ceny porostou až o 50% u elektřiny a o 70% u plynu.

Dnes jsme na mimořádné schůzi jsme chtěli zrušit DPH na energie i v příštím roce a odpustit poplatky za obnovitelné zdroje a peníze z prodeje povolenek použít na zmírnění sociálních dopadů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Je to symbol, na osvobození Plzně se podíleli i belgičtí vojáci

13:05 Premiér Babiš: Je to symbol, na osvobození Plzně se podíleli i belgičtí vojáci

Andrej Babiš v pátek 8. května 2026 přivítal v Praze předsedu vlády Belgického království Barta De W…