Mašek (ANO): Koronavirus? Chybí mi vyjádření orientalisty, faráře, trenéra badmintonu a instalatéra

11.09.2020 19:02 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k současné situaci kolem koronaviru.

Mašek (ANO): Koronavirus? Chybí mi vyjádření orientalisty, faráře, trenéra badmintonu a instalatéra
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Zdravím všechny.

Za poslední dva dny čtyři rozhovory. Nejdříve Prima CNN poté BleskTV, Barandov TV a včera večer ještě ČT24. Roušky, roušky roušky…. takže prostě a jednoduše.

Je to tak zhodnoceno a nařízeno. Dokážeme s tím žít jako jinde ve světě a používat je v uzavřených prostorách. Pohybovat se venku bez roušek, sportovat, bavit se a prostě normálně žít přece můžeme, stačí být přiměřeně opatrní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Kde se berou peníze do rozpočtu

Paní ministryně, Klempíř tvrdí, že když budou veřejnoprávní média financována z rozpočtu, nebude to z peněz daňových poplatníku. Je něco takového možné? Já nechápu, kde jinde by se peníze vzali teda pokud neplánujete nějakou další bitcoinovu výměnu. Děkuji. Vladislav

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klčová (ANO): Změna klimatu není věc, která počká

4:32 Klčová (ANO): Změna klimatu není věc, která počká

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně klimatu.