Mašek (ANO): Nelegální migrace dál roste a prakticky se s tím nic nedělá

24.09.2023 18:11 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k migraci.

Mašek (ANO): Nelegální migrace dál roste a prakticky se s tím nic nedělá
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Zdravím všechny,

ANO podporuji bezodkladné zavedení pohraničních kontrol. Jejich zrušení byla velká chyba Rakušana! Pokud se Němci rozhodnou intenzivně kontrolovat hranici, považuji to za správné.

Takže Německo je na pokraji svých sil?

To je objev!

Nejdřív to museli pocítit na vlastní kůži, pár Němců to zaplatilo životem nebo zdravím a počet znásilněných žen je neuvěřitelný, výrazně se zhoršila vnitřní bezpečnost země.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Bc. David Šimek , MBA byl položen dotaz

Závislost

Čí je podle vás vina, že jsme jako Evropa na někom pořád závislí a nemám pocit, že by se to nějak měnilo? Bohužel jsme závislí na Blízkém východu, jak komentujete, ale i na Číně (ekonomicky) nebo na USA (bezpečnostně). Podle mě je to špatně a jde podle mě o selhání vás politiků.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.

9:15 Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.

Napětí mezi Íránem, USA a Izraelem se v posledních dnech proměnilo v otevřený ozbrojený konflikt.