Mašek (ANO): Prymula neotočil

6. 4. 2020 22:08

Zdravím všechny. Tak si to vysvětleme, PRYMULA NEOTOČIL, pouze upravuje strategii na míru současnému stavu. Jaký je současný stav?

Mašek (ANO): Prymula neotočil
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)
reklama

Podařilo se nám zachytit začátek epidemie, převést exponenciální nárůst pozitivních na lineární, oploštit křivku nových případů, zabránit zbytečným úmrtím, získat čas na zásobení zdravotnických zařízení a zařízení sociální péče ochrannými prostředky, získat testovací sady, prostě se připravit.

Není to samo sebou, vyžádalo si to spolupráci řadových občanů, kteří si našili roušky nejen pro sebe a až na výjimky je poctivě nosí. Pochopili heslo, moje rouška chrání tebe a tvoje mě!

Vláda přijala tvrdá opatření, mají výsledky. Všichni to vidíme v mezinárodním srovnání, pokud bychom „jeli“ v režimu Itálie, za 14 dnů (naše zpoždění) bychom tu měli cca 3 tis. mrtvých.

Ano jsme připraveni, máme dostatek lůžek, ventilátorů. Soustřeďujeme se na ochranu seniorů a nyní přijde pozvolné zvolňování opatření, tak aby se mladí a zdraví s infekcí potkali a získali protilátky. Po celou tu dobu musíme chránit seniory.

To je to ošklivé slovo promoření (ze slova mor), přitom jak libozvučně zní to samé – kontakt s infekcí a vytvoření si protilátek.

Lidé neblbněte, Prymula má pravdu, jen ji všichni zodpovědní neumějí společně prezentovat. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolóra): Dozvuky volby do Rady ČT

20:54 Štěpánek (Trikolóra): Dozvuky volby do Rady ČT

Soudruh pirát Kolaja, t. č. zeleno-černo-duhovo-růžovo-rudý europoslanec, podal na Předsednictvu Úst…