Mašek (ANO): Výrobci generických léků varují, že budou nuceni omezit svou produkci

03.10.2022 12:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k neutěšené situaci na energetickém trhu, který negativně ovlivňuje trhy ostatní.

Mašek (ANO): Výrobci generických léků varují, že budou nuceni omezit svou produkci
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Jiří Mašek (ANO)

Zdravím všechny,

to, že čeští podnikatelé stále čekají na jakoukoli podporu od státu ve vztahu k energiím, je už obehraná písnička, která asi nemá rychlé řešení.

Zda to vydrží a nepadnou, zdá se, nikoho ve vládě netrápí. Alarmující je, že kvůli rostoucím cenám energií výrobci generických léků varují, že pokud nezasáhne Evropská unie, budou nuceni omezit svou produkci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

KSČM: Zdaňte více banky a korporace, ne zaměstnance

7:07 KSČM: Zdaňte více banky a korporace, ne zaměstnance

Zatímco miliony zaměstnanců, rodin a seniorů doplácejí na drahé energie, inflaci a rostoucí životní …