Matouš (ČSSD): O budoucnost Terezína mám velké obavy

04.10.2020 8:39 | Zprávy
autor: PV

Je to jen pár měsíců, co zastupitelé města Terezína smetli ze stolu dlouho připravovaný a pečlivě laděný návrh vzniku krajské příspěvkové organizace, která by převzala a provozovala historické budovy spjaté se společným projektem Terezín – město změny.

Matouš (ČSSD): O budoucnost Terezína mám velké obavy
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Od té doby se množí spekulace, co s majetkem bude a zda je město schopné se o něj starat z vlastních prostředků. Své vyjádření za Ústecký kraj poskytnul náměstek hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Berki (STAN): My nechceme aktivní občany s názorem?

23:08 Berki (STAN): My nechceme aktivní občany s názorem?

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 15. ledna 2026 k vyslovení důvěry vládě České republiky