Maxová (ANO): Anketa a webové stránky

30.01.2015 11:52 | Zprávy

Zprovoznila jsem nové webové stránky - maxovaradka.eu, prostřednictvím kterých se na mě také můžete obracet a kde se dozvíte např. více o mém programu.

Maxová (ANO): Anketa a webové stránky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radka Maxová (ANO)

Vážení přátelé,

poslední dobou se rozvířila hladina diskuze kolem zavedení úřadu, resp. pozice "dětského ombudsmana". Zajímají mě Vaše názory, proto, prosím, hlasujte v příslušné anketě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Papajanovský (STAN): Obstrukce jsou staré už 150 let

23:08 Papajanovský (STAN): Obstrukce jsou staré už 150 let

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 3. července 2026 k zákonu o jednacím řádu Poslanecké sn…