Michálek (Piráti): Náměstkyně kradla mobily. To je tak blbý, až je to dobrý

16.10.2024 14:01 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k obvinění bývalé náměstkyně bývalého ministra Metnara za zpronevěru čtyř telefonů.

Michálek (Piráti): Náměstkyně kradla mobily. To je tak blbý, až je to dobrý
Foto: Interview ČT24
Popisek: Jakub Michálek

Pan Metnar z Babišovy stínové lepší vlády má konečně "mobil na Babiše". Apple iPhone 12 za 35 tisíc pro něj "uzmula" mladičká náměstkyně jako propagační předmět státního podniku Vojenský technický ústav. Teď za to půjde k soudu, protože takto zpronevěřila celkem 4 drahé mobily. Je to tak hloupé, až je to dobré.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

9:15 Vích (SPD): Potřebujeme revizi krizové a obranné legislativy

Společné jednání ústavně-právních komisí Poslanecké sněmovny a Senátu znovu otevřelo debatu o připra…