Michalik (STAN): Středočeský kraj si chce půjčit až 6,5 miliard

03.02.2020 5:31 | Zprávy
autor: PV

Středočeská koalice vedená hejtmankou Jaroslavou Pokornou Jermanovou si chce půjčit u Evropské investiční banky až 6,5 miliard.

Michalik (STAN): Středočeský kraj si chce půjčit až 6,5 miliard
Foto: Archiv
Popisek: Starosta obce Dolní Břežany Věslav Michalik

Peníze mají jít na údržbu silnic, na dokončení rekonstrukce a výstavby generelů nemocnic a jejich vybavení, na navýšení kapacit sociálních zařízení a na sportovní infrastrukturu v rámci školství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peštová (ANO): Odešli ti, kteří byli dosazeni

20:05 Peštová (ANO): Odešli ti, kteří byli dosazeni

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…