Ministr Babiš: Po ovládnutí policie Milanem Chovancem je jedno, který útvar to vyšetřuje...

20.06.2016 4:25 | Zprávy
autor: PV

Komentář ministra financí na jeho profilu na sociální síti Facebook:

Ministr Babiš: Po ovládnutí policie Milanem Chovancem je jedno, který útvar to vyšetřuje...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

Tady koukněte na web Českých drah. Je to veřejná informace, že České dráhy podaly trestní oznámení. Mají totiž zaplatit 1,233 miliardy. Kč Škodě Transportation za to, že dodala pozdě vlaky. Ano, správně: za to, že DODALA POZDĚ VLAKY, chce 1,233 miliardy.

Asi víte, kdo je Radek Pokorný. Ten zastupuje ve sporu Škodu Transportation a zároveň je roky místopředseda rozhodčího soudu, který spor rozhodl v prospěch jeho klienta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Jan Schiller byl položen dotaz

Pomoc Ukrajině

Jste pro pomoc Ukrajině, to i já. Jak se ale díváte na pomoc ukrajinským uprchlíkům zde? Podle mě mají mnohem víc výhod než občané ČR, kteří potřebují pomoc od státu. Ano, ti sice nejsou uprchlíci, ale měli by proto na tom být hůř

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřivnáč (PRO): Aktuální stav černouhelných dolů OKD na Ostravsku

9:06 Hřivnáč (PRO): Aktuální stav černouhelných dolů OKD na Ostravsku

Likvidace a uzavírání dolů na Ostravsku, Karvinsku a ve Frenštátě pod Radhoštěm - zničení národního …