Ministr Bartoš: Nebát se a nekrást

04.02.2023 13:14 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k výsledkům boje proti korupci

Ministr Bartoš: Nebát se a nekrást
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš

Kdo by neznal tento citát TGM? Kvůli šmelinám, krádežím a odsávání peněz do daňových rájů, přijdeme ročně o stovky miliard, které nám pak chybí ve státním rozpočtu. Poctivci platí, nepoctivci se smějí, prohráváme všichni.

Piráti jsou autentickou protikorupční stranou. Zabránili jsme ohnutí zákona o skutečných majitelích. Posílili jsme právo občanů na informace. Omezili jsme neprůhledné přidělování sportovních dotací. Odstartovali jsme zpětné vyhodnocování výdajů státu. Obnovili jsme chod Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí. A mnoho dalšího.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Láska (SEN): Městské firmy musí znovu sloužit Pražanům

19:10 Láska (SEN): Městské firmy musí znovu sloužit Pražanům

Hospodaření městských firem bude jednou z hlavních priorit kandidáta na primátora Prahy Václava Lásk…