Ministr Bartoš: Přicházíme s poradenstvím pro lidi ohrožené bytovou nouzí

27.05.2024 17:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyřešené otázce bydlení.

Ministr Bartoš: Přicházíme s poradenstvím pro lidi ohrožené bytovou nouzí
Foto: ČT24
Popisek: Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš v pořadu Interview ČT24

Jako Piráti jsme slíbili, že jako jednu součást reforem v bydlení připravíme návrh na rozhýbání trhu s byty. Svou část jsme splnili. Zjednodušeně řečeno, přicházíme s poradenstvím pro lidi ohrožené bytovou nouzí a zároveň se systémem garancí pro vlastníky bytů.

Ale zaseklo se to na vládě. Velmi mě proto těší výzva adresovaná premiérovi Petr Fiala, kterou podepsalo více než 40 organizací zaměřených na práci s lidmi v bytové nouzi. Připojili se i předseda České komory architektů Jan Kasl, biskup Tomáš Holub nebo zmocněnkyně pro lidská práva Klára Laurenčíková  a další.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Macinka: Názor opozice není oficiálním postojem České republiky

16:02 Ministr Macinka: Názor opozice není oficiálním postojem České republiky

MZV ČR k výrokům Petra Pavla na adresu amerického prezidenta Donalda Trumpa