Ministr Chvojka: Nejsme zemí, kde by byla hromadně porušována lidská práva ze strany podniků

25.03.2017 22:01 | Zprávy

Změny vládního návrhu zákona o pobytu cizinců mohou omezit práva rodinných příslušníků občanů ČR, konstatovalo zasedání Rady vlády pro lidská práva.

Ministr Chvojka: Nejsme zemí, kde by byla hromadně porušována lidská práva ze strany podniků
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr Jan Chvojka na zasedání vlády

První letošní jednání Rady vlády pro lidská práva se mimo jiné zabývalo nesouhlasem Výboru pro práva cizinců s pozměňovacím návrhem novely zákona o pobytu cizinců, projednávalo stav přípravy akčního plánu ČR k byznysu a lidským právům a diskutovalo nad návrhem zákona o advokacii, který rozšiřuje rozsah státem zajištěné právní pomoci.

Šlo o první zasedání této Rady, které z titulu jejího předsedy řídil ministr Jan Chvojka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pošarová (SPD): Brusel plánuje naši ekonomickou popravu

15:57 Pošarová (SPD): Brusel plánuje naši ekonomickou popravu

Evropská unie opět ukazuje, jak nebezpečně odtržená od reality jsou její klimatická opatření.