Ministr Hamáček: Spolupráce s bavorskými kolegy je dlouhodobě nadstandardní

24.02.2020 22:41 | Zprávy
autor: PV

Jan Hamáček jednal s bavorským ministrem vnitra Herrmannem o spolupráci v oblasti vnitřní bezpečnosti

Ministr Hamáček: Spolupráce s bavorskými kolegy je dlouhodobě nadstandardní
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček

Policejní spolupráce při zajišťování vnitřní bezpečnosti, to bylo hlavní téma dnešní schůzky ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) s bavorským státním ministrem vnitra Joachimem Herrmannem v Praze.

V rámci vzájemné policejní spolupráce ministři dnes, 21. února 2020, diskutovali o ochraně česko-bavorských hranic, boji proti přeshraniční kriminalitě, proti drogové kriminalitě i boji proti nelegální migraci. „Spolupráce s bavorskými kolegy je dlouhodobě nadstandardní, k čemuž přispívá i smlouva o policejní spolupráci mezi Českem a Německem, která je jednou z nejmodernějších v EU,“ uvedl ministr vnitra Jan Hamáček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Stýská se vám po komunistech, s kterými jste spolupracoval?

Nebo jak jinak si vysvětlit, že používáte stejné praktiky a zvete si na kobereček umělce za jejich názor? A co se stane, když nepřijdou? Netvrdili jste, jak bude tato vláda bojovat za svobodu slova? Máme se bát?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

9:15 Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

Debata o tom, zda by Česká republika měla vydávat na obranu 3,5 procenta, nebo dokonce 5 procent HDP…