Ministr Hladík: Bez práce nejsou koláče. A bez zemědělců nejsou kvalitní české potraviny

26.08.2023 14:16 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Zemi živitelce.

Ministr Hladík: Bez práce nejsou koláče. A bez zemědělců nejsou kvalitní české potraviny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL) představil čerstvá data k programu Nová zelená úsporám Light a další novinky týkající se energetických úspor a energetického poradenství

Bez práce nejsou koláče. A bez zemědělců nejsou kvalitní české potraviny. Přiznám se, že na největším agrosalonu Země živitelka jsem byl letos poprvé, ale jsem hrozně rád za všechna setkání a diskuze, které jsem zde zažil. Zemědělství a životní prostředí k sobě měly vždycky blízko a ve spolupráci s Marek Výborný se ještě sbližují.

Pole, lesy, louky, vinice či rybníky a jejich plody by tady nebyly bez tvrdé každodenní práce sedláků, zemědělců a dalších hospodářů. Ti pro nás pěstují zdravé potraviny, starají se o přírodu a zemědělskou krajinu a chrání půdu. Jsem moc rád, že společně můžeme pracovat na udržitelném přístupu, který je vlastně takovým odkazem, který nám tady zanechali naši předkové.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

No není skvělej , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseMivoj , 26.08.2023 15:45:36
Dosazenej černoprdelnik rozdává moudra,, Proto asi na polích stojí haly a další zrůdnosti nebo pokryjí ornicí panely a umožní plevelu vzkvétat,,Tvl tupost vládne celé zemi

|  5 |  0

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.