Ministr Hladík: Je potřeba lépe chránit stromy v ulicích

17.07.2023 6:04 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke stromům.

Ministr Hladík: Je potřeba lépe chránit stromy v ulicích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL) představil čerstvá data k programu Nová zelená úsporám Light a další novinky týkající se energetických úspor a energetického poradenství

Je potřeba lépe chránit stromy v ulicích.

Nic nenahradí vzrostlý strom a jeho stín, obzvláště v těchto vedrech. Navrhoval jsem to už do vládního programu – aby stromy měly svoje ochranná pásma stejně jako elektřina, vodovod nebo plynovod, a teď na tom na Ministerstvo životního prostředí pracujeme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle Babiše je vaše nejmenování uzavřená věc.

Co vy na to? Je uzavřená i pro vás nebo co uděláte? A co říkáte na to, že vás tak vlastně i premiér hodil přes palubu? Čekali jste něco jiného, když ani nechtěl podal žalobu a vy jste s tím neměli problém? Neudělali jste chybu? Je koalice po tomto rozhodnutí dál jednotná?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

9:15 Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

Debata o tom, zda by Česká republika měla vydávat na obranu 3,5 procenta, nebo dokonce 5 procent HDP…