Ministr Hladík: Zodpovědnost za naši planetu a budoucí generace

20.03.2025 8:04 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Josefu Vavrouškovi.

Ministr Hladík: Zodpovědnost za naši planetu a budoucí generace
Foto: Repro X @hladikpe
Popisek: Petr Hladík na sjezdu KDU-ČSL

Josef Vavroušek byl první federální ministr životního prostředí, vizionář a osobnost, která svůj život zasvětila ochraně přírody a myšlence udržitelného rozvoje. Ačkoliv jeho život tragicky skončil předčasně, jeho odkaz žije dál a je dnes aktuálnější než kdy dříve – připomíná nám zodpovědnost za naši planetu a budoucí generace.

Na jeho počest uděluje Nadace Partnerství každoročně Cenu Josefa Vavrouška osobnostem, které svou prací a nasazením přispívají k ochraně životního prostředí a udržitelnému rozvoji.

Máte ve svém okolí někoho, kdo se neúnavně věnuje ochraně přírody a posouvá nás směrem k udržitelnosti? Nominujte ho!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Mohu požádat o vaše vyjádření k tvrzení Hlubučka?

Co je na tom, co uvádí pravdy? https://www.infakta.cz/rozhovor-s-petrem-hlubuckem-cast-2-strujci-dozimetru.html Jaká je vaše skutečná role v kauze Dozimetr a je STAN opravdu tak transparentní, jak se snažíte prezentovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Už se toho soudu nemůžu dočkat

9:15 Rajchl (PRO): Už se toho soudu nemůžu dočkat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k původu viru SARS-Cov-2