Ministr Hladík: Zodpovědnost za naši planetu a budoucí generace

20.03.2025 8:04 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Josefu Vavrouškovi.

Ministr Hladík: Zodpovědnost za naši planetu a budoucí generace
Foto: Repro X @hladikpe
Popisek: Petr Hladík na sjezdu KDU-ČSL

Josef Vavroušek byl první federální ministr životního prostředí, vizionář a osobnost, která svůj život zasvětila ochraně přírody a myšlence udržitelného rozvoje. Ačkoliv jeho život tragicky skončil předčasně, jeho odkaz žije dál a je dnes aktuálnější než kdy dříve – připomíná nám zodpovědnost za naši planetu a budoucí generace.

Na jeho počest uděluje Nadace Partnerství každoročně Cenu Josefa Vavrouška osobnostem, které svou prací a nasazením přispívají k ochraně životního prostředí a udržitelnému rozvoji.

Máte ve svém okolí někoho, kdo se neúnavně věnuje ochraně přírody a posouvá nás směrem k udržitelnosti? Nominujte ho!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Doprava

Vy se věčně oháníte tím, jak je v Praze skvěle řešeno MHD. Uvědomujete si, že doprava v Praze není jen MHD? Co jste udělal proti kolonám nebo třeba pro lepší dostupnost parkování? Navíc i to MHD má trhliny – třeba stavba metra D.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

SPD: Prosazujeme deportaci cizinů, kteří spáchají trestný čin

18:05 SPD: Prosazujeme deportaci cizinů, kteří spáchají trestný čin

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k cizincům, páchajícím trestné činy