Cenu Technologické agentury ČR v kategorii "Užitečnost řešení" předal při příležitosti Dne TA ČR ve čtvrtek 20. října ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek řešitelům projektu "Technologie zpracování řeči pro efektivní komunikaci člověk — počítač".
Letos se uskutečnil již čtvrtý ročník soutěže Ceny Technologické agentury ČR a přihlásilo se do něj celkem dvacet osm špičkových projektů. Hodnotitelská komise pak vybrala čtyři finálové projekty, vedle kategorie Užitečnost řešení byly ohodnoceny vítězné projekty i v kategorii Originalita řešení, Řešení pro kvalitu života a Ekonomický přínos.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Odvolatelnost politiků
Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?
Další články z rubriky

23:08 Svárovská (Zelení): Programem Motoristů je rozvrat
Kritika strany Motoristé sobě, publikovaná na veřejném facebookovém profilu strany
- 21:03 Pospíšil (TOP 09): Rekonstrukce cerkve sv. archanděla Michaela na Petříně
- 20:07 Senátor Hraba: Biologie není názor
- 19:05 Hroza (TOP 09): Praha dokončila definitivní uzávěr plavebního kanálu Troja
- 18:09 Vondráček (Svobodní): Arogance pana Hladíka už překročila všechny meze
- 17:17 Ministr Rakušan: Odmítáním nic nezastavíme