Ministr Koníček: Personální změny na MPSV

14.07.2013 8:15 | Zprávy

Na ministerstvu práce a sociálních věcí se mění vedení. Ministr práce a sociálních věcí František Koníček k tomu říká: „Změny jsem s kolegy projednal a domluvili jsme se. Oceňuji jejich profesionální přístup i fakt, že rozumí tomu, že si přeji sestavit svůj tým. Nejde přitom o to, z jaké politické strany končící zaměstnanci MPSV jsou.“

Ministr Koníček: Personální změny na MPSV
Foto: Martin Kovář
Popisek: Budova MPSV

Personální změny

· 1. náměstkem ministra a pro legislativu bude Petr Šimerka. Ve funkci 1. náměstka nahradí Petra Krůčka. Petr Šimerka byl dosud náměstkem ministryně pro legislativu, nyní bude rovněž statutárním zástupcem ministra.

· Sekci náměstka ministra pro informační technologie a bezpečnost bude mít na starosti dosavadní náměstek ministryně pro řízení úřadu Zdeněk Kadlec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč nejste ve vedení strany?

Pokud vím, ani jste se o to neucházel. Proč? Přijde mi, že jste dobrý politik a vaše plus je i v tom, že dokážete jednat se všemi, což ne každý v ANO dokáže

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Munzar (ODS): Schillerová konečně přiznala, že rozpočet je jejich

22:31 Munzar (ODS): Schillerová konečně přiznala, že rozpočet je jejich

Projev na 8. schůzi Poslanecké sněmovny 4. února 2026 k hlasování o důvěře vládě.