Ministr Kulhánek: Moderní bytový dům plný startovacích bytů pro mladé

13.11.2024 4:28 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k novému bydlení v Kroměříži.

Ministr Kulhánek: Moderní bytový dům plný startovacích bytů pro mladé
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr pro místní rozvoj Petr Kulhánek

Z bývalé vojenské správy moderní bytový dům plný startovacích bytů pro mladé. I v Kroměříži řeší, jak zastavit odliv mladých lidí a přilákat důležité profese. Proto vybudovali polyfunkční dům, který nabízí 29 městských bytů. Na projekt přispělo z evropských fondů i naše ministerstvo.

Jak startovací byty fungují? A co dalšího v objektu bývalé vojenské správy najdete? Dozvíte se v dalším videu ze série „Kde se to už povedlo”.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Svěřenecký fond

Jak to doopravdy je? Vy jste tvrdil, že Agrofert svěříte do svěřeneckého fondu, což se zatím nestalo. Proč? A taky jste tvrdil, že vašim dětem připadne až po vaší smrti, ale prý to bude možné už poté, co skončíte ve funkci a dokonce z vás budou moci udělat správce. Je to pravda nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Toto je čistá kolaborace se zelenými lobbisty

12:06 Rajchl (PRO): Toto je čistá kolaborace se zelenými lobbisty

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hlasování českých europoslanců pro snížení emisí sk…