Ministr Mládek: Byla by škoda, kdyby české firmy takto nezvýšily schopnost konkurovat...

20.04.2015 17:56 | Zprávy

Vyjádření ministra průmyslu a obchodu v souvislosti s prodloužením přihlášek do programu Národní ceny kvality ČR, která je vhodnou cestou ke zvýšení konkurenceschopnosti firem:

Ministr Mládek: Byla by škoda, kdyby české firmy takto nezvýšily schopnost konkurovat...
Foto: Hans Štembera
Popisek: ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek

Byla by škoda, kdyby české firmy nemohly využívat výhod, které nabízí moderní metody řízení. Proto dlouhodobě podporujeme Národní ceny kvality, které českým firmám přináší jeden z nejlepších nástrojů managementu kvality – Model excelence EFQM.

Pokud se míra využívání tohoto modelu v naší zemi alespoň přiblíží míře obvyklé v zemích západní Evropy, nepochybně to prospěje konkurenceschopnosti naší ekonomiky na náročných trzích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Jan Mládek

Jan Lipavský byl položen dotaz

Jedno mi není stále jasné

Vy si myslíte, že se Rusko pustí do křížku s NATO? A je nebo není pro nás NATO dostatečnou zárukou bezpečnosti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Kovářová: Ať žije pokrok aneb Wokismem proti všemu

7:17 Senátorka Kovářová: Ať žije pokrok aneb Wokismem proti všemu

Pokrok je všeobecně vnímán jako proces vylepšování života jednotlivce či společnosti.