Ministr Jan Mládek se ve svém zahajovacím projevu věnoval Národní iniciativě Průmysl 4.0. "V současné době Ministerstvo průmyslu a obchodu zpracovává koncepci Průmyslu 4.0. Jejím základem je vytvořit vhodné prostředí, ve kterém bude možno průmyslové podniky a společenské prostředí rozvíjet tak, aby v novém digitálním světě obstály. Jedná se především o vybudování datové a komunikační infrastruktury, přenastavení vzdělávacího systému, zavedení nových nástrojů trhu práce, adaptaci společenského prostředí a vytvoření fiskální pomoci firmám pro vypořádání se s vyvolanými investicemi do nových technologií a know—how," sdělil ministr.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Kdo povládne
Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.
Další články z rubriky
22:01 Koten (SPD): Arogance moci končí
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke konci koaliční vlády Petra Fialy
- 20:03 Kalousek: Prezident udělal alespoň něco
- 18:05 Tom Philipp (KDU-ČSL): Je zdravé slibům nevěřit
- 16:02 Hejtman Půta: Liberecký kraj jedná dál o koupi Ještědu
- 14:04 Rajchl (PRO): Klasická lepševická klauniáda
- 12:06 Schillerová (ANO): Stále se mi zdá, že spousta lidí nepochopila, co Andrej Babiš udělal




