Ministr Mládek: V souvislosti s novelou atomového zákona jsem se setkal se starosty obcí sedmi lokalit

28.07.2016 21:37 | Zprávy

Vyjádření Jana Mládka k setkání se starosty obcí na téma úložiště jaderného odpadu

Ministr Mládek: V souvislosti s novelou atomového zákona jsem se setkal se starosty obcí sedmi lokalit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek

Na mé pozvání jsem se dnes setkal se starosty obcí sedmi lokalit, v nichž se nacházejí průzkumná území pro možnost vybudovat hlubinné úložiště jaderného odpadu.

V souvislosti s přijetím novely atomového zákona jsem si chtěl bezprostředně ověřit jejich názor na další kroky Ministerstva průmyslu a obchodu související s postupem při výběru lokality pro hlubinné úložiště.

Starostům dotčených obcí jsem položil tyto tři otázky:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kalousek: Tradiční pravicová témata mizí

12:12 Kalousek: Tradiční pravicová témata mizí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volebním programům