Ministr Rakušan: Pošta se musí změnit a přežít

27.03.2023 12:45 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k transformaci České pošty

Ministr Rakušan: Pošta se musí změnit a přežít
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Rakušan

Vůbec nepochybuji o tom, že má smysl zachovat a rozvíjet služby České pošty. Chci, aby v digitální době byla pošta offlinovou prodlouženou rukou státu tam, kam jiné státní instituce nedosáhnou. Rukou pomocnou a vstřícnou.

Jsem rád, že naše vláda má politickou odvahu k tomu, aby Českou poštu touhle nezbytnou proměnou provedla. V minulých letech byla bohužel pošta příliš často jen politickým lénem. Ambice mnoha ministrů končila tím, udržet podnik při životě do dalších voleb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Rozpočet EU

Kdo je podle vás na Titaniku? Je to jen rozpočet EU nebo celá EU? Nebo jak jste to s tím Titanikem a taky tím, kdo přežije a kdo ne, myslel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zaorálek (SOCDEM): Jmenování Karla Řehky bylo projevem selhání civilní kontroly armády

7:06 Zaorálek (SOCDEM): Jmenování Karla Řehky bylo projevem selhání civilní kontroly armády

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k osobě Karla Řehky.