Ministr Síkela: Myslím, že máme do budoucnosti dobře našlápnuto

03.01.2023 5:34 | Ze sítí
autor: PV

Vize skvělé budoucnosti v roce 2023 na facebookovém profilu

Ministr Síkela: Myslím, že máme do budoucnosti dobře našlápnuto
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela směřuje na jednání vlády

Rok 2022 změnil svět a já myslím, že máme do budoucnosti dobře našlápnuto. Velký podíl na tom má i předsednictví EU2022cz. Jasně jsme během něj prokázali, kam patříme - že chceme být aktivní součástí jednotné a silné. A že si uvědomujeme výhody takového postavení.

Rok 2023 bude rokem, kdy to potvrdíme.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Proč se navýšení rodičáku opět netýká všech, co ho pobírají?

Proč to navýšení nerozpočítáte třeba i pro ty, kteří mají na mateřskou nárok? Myslím, že v předchozí vaší vládě jste to udělali, pak přišla Fialova vláda, která to navýšení prosadila stejně nespravedlivě, jako vy teď, což jste myslím sami kritizovali. A proč nejste pro pravidelnou valorizaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kaprálová (PRO): Oběť se nemůže omlouvat tyranovi

4:32 Kaprálová (PRO): Oběť se nemůže omlouvat tyranovi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně.