Ministr Štech: Jsem s prosetickými dětmi

09.11.2017 16:03 | Zprávy
autor: PV

Vyjádření k situaci na základní škole v teplických Proseticích

Ministr Štech: Jsem s prosetickými dětmi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Profesor Stanislav Štech

Nejen jako ministr školství, ale zejména jako otec a dědeček jsem nesmírně pobouřen vlnou nenávistných mailů, komentářů a útoků na sociálních sítích, s níž bojuje základní škola v teplických Proseticích. Děje se tak kvůli zveřejnění fotografie tamní první třídy složené převážně z dětí romských, vietnamských a arabských v teplické mutaci Deníku.

Děti i pedagogové čelí od zveřejnění nenávistným komentářům na sociálních sítích. kde se objevují i výzvy k likvidaci malých školáků. Školní email zaplavují výhružky z celé republiky, některé vyzývají ke zničení školy. Její vedení v čele s paní ředitelkou Marcelou Prokůpkovou je v šoku a pod neuvěřitelným tlakem. Vše jen proto, že se jim složení letošní první třídy prostě takto sešlo.

Oceňuji pozdější postoj Deníku odmítající jakékoliv projevy nenávisti a rasismu. Jako občan této země odsuzuji tento projev degenerace elementární hodnoty zdravé společnosti, tj. výchovu další generace v duchu porozumění a soužití v různosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Ludková: Soutěž o největšího lumpa

7:04 Senátorka Ludková: Soutěž o největšího lumpa

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k politice.