Ministr Stropnický: Spolupráci se závodem, který vyrábí stíhací stroje JAS-39 Gripen, si pochvalujeme

12.04.2016 11:16 | Zprávy

Ministr obrany Martin Stropnický navštívil závod SAAB v Linköpingu.

Ministr Stropnický: Spolupráci se závodem, který vyrábí stíhací stroje JAS-39 Gripen, si pochvalujeme
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zahraničních věcí Martin Stropnický

8.4.2016 • Již téměř dvanáct let využívá Armáda České republiky stíhací stroje JAS-39 Gripen. V rámci návštěvy Švédského království navštívila delegace složená ze zástupců armády a ministerstva obrany, v čele s ministrem obrany Martinem Stropnickým, závod, kde se tyto letouny vyrábí.

Při prezentaci společnosti SAAB byla představena zejména nová, významná vylepšení modelu Gripen, který tak nejen neustále udržuje krok se světovou konkurencí, ale v mnohém ji i předčí. Našich čtrnáct strojů, jež máme pronajaty, budou postupně procházet modernizací s cílem udržení operačních schopností a možného využití nových zbraňových systémů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Zestátnění ČEZu je naprosto legitimní požadavek

8:14 Prokšanová (KSČM): Zestátnění ČEZu je naprosto legitimní požadavek

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zestátnění ČEZu a (ne)reakci předsedy hnutí ANO, zd…