Ministr Ťok se zúčastní Setkání lídrů českého stavebnictví

16.05.2016 20:05 | Zprávy
autor: PV

Ministr dopravy Dan Ťok se zúčastní Setkání lídrů českého stavebnictví. Při svém vystoupení v panelové diskuzi představí hlavní investiční záměry Ministerstva dopravy, zejména z pohledu Operačního programu doprava II. na období 2014-2020.

Ministr Ťok se zúčastní Setkání lídrů českého stavebnictví
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr dopravy Dan Ťok

Program Setkání lídrů českého stavebnictví

10:00 – 10:10 Prezentace aktuální situace na stavebním trhu, výsledky Kvartální analýzy českého stavebnictví Q2/2016
10:10 – 10:30 Vývoj ekonomiky ČR a vliv na směřování českého stavebnictví, nastavení rovných podmínek na trhu díky zavedení reverse charge a kontrolnímu hlášení, dopady spuštění EET na stavebnictví a na co se připravit.
10:30 – 10:50 Prioritní směry investic Ministerstva dopravy Hlavní investice v oblasti projektové přípravy a následné výstavby, rekonstrukcí silničních, dálničních, železničních a vodních cest. Plán čerpání OP Doprava 2014–2020.
10:50 – 11:10 Strategie pro rozvoj energetické infrastruktury ČR Energetická koncepce ČR a její dopady na investice v českém stavebnictví
11:10 – 11:30 Stavebnictví a legislativa Hlavní připravované legislativní změny pro výstavbu v pozemním i inženýrském stavitelství (zákon o zadávání VZ, stavební zákon, atd.)
11:30 – 11:50 Výstavba a investice v oblasti životního prostředí Dopady legislativních změn EIA na české stavebnictví
11:50 – 12:10 Strategie pro rozvoj technického školství Koncepce Ministerstva školství pro rozvoj učňovského, středoškolského a vysokoškolského vzdělávání nových pracovníků pro české stavebnictví

Místo konání:
Národní dům na Vinohradech, náměstí Míru 9, Praha 2

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Prezident

Podle vás se prezident nechová státotvorně. A co třeba Macinka nebo Turek? Ti se tak chovají? Myslím, že nebýt jich, tak tu máme vládu, co řeší problémy lidí a ne vlastní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kalousek: Nejhorší je, že si začínáme zvykat

13:09 Kalousek: Nejhorší je, že si začínáme zvykat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k stále rostoucímu zadlužování