Ministr Válek: Demence je nemoc, ne sprosté slovo

09.05.2023 8:19 | Tisková zpráva
autor: PV

Ministerstvo zdravotnictví ve spolupráci s neziskovou organizací Dementia odstartovalo výstavu, která představuje demenci z nového úhlu pohledu a přináší odpověď na otázku, proč je důležitá její včasná diagnostika. Navštívit ji je možné do 31. května, a to vždy v provozní době úřadu.

Ministr Válek: Demence je nemoc, ne sprosté slovo
Foto: Screen CNN Prima NEWS
Popisek: Vlastimil Válek v Partii

„Je velmi důležité chápat, jak lidé s demencí vnímají okolní svět, a přesně to nám tato výstava umožňuje. Děkuji organizaci Dementia za práci, kterou odvádějí v oblasti osvěty této nevyléčitelné nemoci,“ uvedl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Doksanský (ANO): My si to všechno máme nechat líbit?

21:03 Doksanský (ANO): My si to všechno máme nechat líbit?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 1. července 2026 k zrušení dozorčí komise Národní sport…