Ministr Válek: Já jsem jednání s odbory definitivně neukončil

16.10.2024 10:02 | Monitoring

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zvyšování platů lékařům.

Ministr Válek: Já  jsem jednání s odbory definitivně neukončil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek

S kolegy ze Ministerstva zdravotnictví České republiky jsme odborům v posledních měsících postupně předložili tři varianty návrhu zákona na odměňování zdravotníků. Šel jsem na úplnou hranu toho, co si systém můžeme dovolit.

Bohužel to odborům nestačilo, všechny předložené a dle jejich požadavků upravené návrhy odmítly, naopak na každém jednání předkládali nové požadavky. Mrzí mě to, ale skutečně nemůžu dávat na platy a mzdy nemocničních zdravotníků prostředky na úkor lékařů mimo nemocnice, zvyšovat daně nebo zdravotní pojištění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

hypotéky

Na jaké výši plánujete zastropování hypotečních úvěrů? A máte taky plán, jak vlastní bydlení zlevnit a zpřístupnit i lidem, co nevydělávají statisíce měsíčně? Protože těch je většina

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Česká pošta – nejdražší fiasko za státní peníze

12:12 Mašek (ANO): Česká pošta – nejdražší fiasko za státní peníze

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Rakušanově transformaci České pošty