Ministr Válek: Lži a dezinformace nejsou názor

18.02.2023 20:26 | Ze sítí
autor: PV

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na výzvu senátorky Zwyrtek Hamplové k omluvě

Ministr Válek: Lži a dezinformace nejsou názor
Foto: Screen vysílání Prima CNN
Popisek: Ministr Válek v Partii

Děkuji za všechna slova podpory ohledně výzvy paní Zwyrtek Hamplové. Vážím si toho a jsem rád, že je tu tolik lidí, kteří nejsou lhostejni ke lžím a dezinformacím ve veřejném prostoru. Jsou to právě dezinformace, které výrazně přispívají k štěpení společnosti a vykopávání příkopů.

Dezinformátoři se ohání pravdou a právem na názor, ale jakmile je někdo přistihne při šíření nesmyslů a konfrontuje fakty, začnou kličkovat s výroky o alternativní pravdě. Denně se s tím potýkám v praxi. Lži a dezinformace nejsou názor. Je čas začít na to poukazovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Niedermayer (TOP 09): Snášet kritiku jde i s respektem

22:12 Niedermayer (TOP 09): Snášet kritiku jde i s respektem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci ministra Macinky po festivalu ve Strážnici