Ministr Válek: Prevence očkováním je prioritou

16.05.2022 5:34 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k přípravě dalšího očkování proti koronaviru

Ministr Válek: Prevence očkováním je prioritou
Foto: Screen vysílání Prima CNN
Popisek: Ministr Válek v Partii

S odborným týmem a svými zahraničními protějšky revidujeme opatření a připravujeme se na podzim, kdy koronavir s největší pravděpodobností opět posílí.

Chci, aby opatření byla smysluplná, co nejméně omezující a v ideálním případě ne plošná. Prevence očkováním je prioritou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: PV

Kraj

Neměla byste se spíš zabývat otázkou, proč mladí a většinou vzdělaní lidé z kraje utíkají pryč? Že zde žije početná skupina Vietnamců je podle mě nepodstatné. Ostatně co vím, je kraj oblíben i Rusi a co z toho mají Češi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Osud jejich domoviny jim chceme vrátit zpět

21:02 Vondráček (Svobodní): Osud jejich domoviny jim chceme vrátit zpět

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výstavbám větrných elektráren.