Pařížská dohoda, kterou považuji za průlom v charakteru mezinárodní spolupráce nejen v této oblasti, má reálnou šanci stát se nejrychleji akceptovanou mezinárodní úmluvou.
Přál bych si, aby její naplňování probíhalo ve stejně konstruktivním duchu jako poslední fáze jejího vyjednávání a se stejným odhodláním, jehož jsme byli svědky při jejím schvalování a podpisu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Rozpočet
Když teď tvrdíte, jak byste v rozpočtu dokázal ušetřit přes 60 miliard, můžete mě a myslím, že ne jen mě, vysvětlit, proč jste ty peníze neušetřili už v tom vámi navrhovaném rozpočtu? Jak vám to teď věřit? Kde jste najednou vzal ty úspory?
Další články z rubriky
9:15 Vích (SPD): Obrana státu není pouze soutěž o procentech HDP
Debata o obraně České republiky se v poslední době až nebezpečně zjednodušuje.
- 18:09 Koudelka (Trikolora): Co plyne z opakovaných útoků velmocí
- 17:17 David (SPD): Odpusťte umělcům jejich politickou angažovanost
- 16:21 Piráti: Plaga ustupuje od plošného zákazu mobilů ve školách
- 15:14 Zaorálek (SOCDEM): Trump nemá vedle sebe nikoho, kdo by si troufal ho zastavit
- 14:07 Šebelová (STAN): Chci změny v rozpočtu

