Ministryně Dostálová: Na boj proti koronaviru s 230 miliony z Evropské unie

16.11.2021 22:13 | Zprávy
autor: PV

REACT-EU poskytne 230 milionů na rozvoj hygienických stanic a laboratoří testujících covid-19

Ministryně Dostálová: Na boj proti koronaviru s 230 miliony z Evropské unie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klára Dostálová, ministryně pro místní rozvoj

Ministerstvo pro místní rozvoj, které spravuje speciální finanční zdroje z evropských fondů, tzv. REACT-EU, určený na pomoc při podpoře zotavení z krize v souvislosti s pandemií covid-19, dnes vyhlásilo výzvu na rozvoj infrastruktury krajských hygienických stanic a rozvoj laboratorních kapacit pro PCR testování. 

Vyčleněno je pro ně 230 milionů korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj (EFRR).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Tuberkulóza se vrátila do Česka. Je to časovaná bomba

7:17 Okamura (SPD): Tuberkulóza se vrátila do Česka. Je to časovaná bomba

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nebezpeční šíření tuberkulózy cizinci z rizikových …