Ministryně Maláčová: Někdo touží pomoci, jiný zase po moci

20.10.2019 9:29 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k debatě o budoucnosti levice

Ministryně Maláčová: Někdo touží pomoci, jiný zase po moci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Maláčová

Člověk, který se bojí, že nebude mít za 2 měsíce kde bydlet, že mu mzda nevystačí na poplacení účtů a základních potřeb, prostě NEMŮŽE být svobodný. A tenhle typ nesvobody prožívají v naší zemi nejen senioři, ale i spousta pracujících a rodin s dětmi.

Ochrana slabších, ochrana zájmů dolních 10 milionů a ochrana svobody a demokracie. To jsou základní úkoly, které jsme dostali do vínku už před více než 140 lety. Je jasné, že NIKDO jiný to za nás neudělá!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ověřování věku pro používání chatovacích aplikací

Dobrý den, EU chce zavést povinnost ověřování věku pro používání chatovacích aplikací na telefonech a počítačích v rámci Chat Control. Jakým způsobem potom budou rodiče komunikovat se svými dětmi? Nemyslíte, že už to EU trošku přehání? Díky za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Trump jako hlas rozumu a snaha o mír

16:04 Vích (SPD): Trump jako hlas rozumu a snaha o mír

Nedávné jednání USA a Ukrajiny v Ženevě přineslo aktualizovaný mírový rámec pro možné ukončení války…