Ministryně Maláčová: Po Senátu kandidáti na příštího prezidenta shánějí hlasy. To je nedůstojné

22.10.2021 18:20 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k debatám o zdravotním stavu prezidenta.

Ministryně Maláčová: Po Senátu kandidáti na příštího prezidenta shánějí hlasy. To je nedůstojné
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová

Nemůžu si pomoct, ale debata ohledně zdravotního stavu pana prezidenta Zemana mi nepřipomíná debatu mezi demokraty, ale rozzuřený dav s pochodněmi v rukou, který vynáší bleskurychlé soudy na sociálních sítích. 

Anketa

Chcete Pekarovou Adamovou za předsedkyni Poslanecké sněmovny?

4%
93%
hlasovalo: 45736 lidí

Pan prezident Zeman není první, ani druhý, ba ani třetí prezident v naší více než staleté historii, kterého potkaly zdravotní potíže. Buďme prosím lidští a také velice ostražití ohledně omezení pravomocí nejvyššího ústavního činitele České republiky, pro kterého v demokratických volbách hlasovalo skoro 2,9 milionů občanů.

Rozhodnutí, které se může stát ústavním precedentem, se nemá řešit v hysterii rozvášněného davu, ale má mít lidskou i státnickou úroveň!? Tuhle úroveň v současnosti postrádám. A to, že už teď po Senátu běhají kandidáti na příštího prezidenta a shánějí hlasy, je prostě nedůstojné…

Dipl.-Pol. Jana Maláčová, MSc.

  • ČSSD
  • ministryně práce a sociálních věcí v demisi

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Maltě se někdo nepovedl

8:36 Laudát (KAN): Maltě se někdo nepovedl

Komentář na facebookovém profilu k absurdním návrhům maltské eurokomisařky Heleny Dalli