Ministryně Nováková: Stále máme pro jaderou energetiku lidský i průmyslový potenciál

09.10.2018 14:57 | Zprávy
autor: PV

Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková přijala prezidenta spolku Jaderní veteráni Jiřího Marka.

Ministryně Nováková: Stále máme pro jaderou energetiku lidský i průmyslový potenciál
Foto: youtube.com
Popisek: Marta Nováková

Ti o setkání s ministryní požádali proto, že jí chtěli v procesu přípravy dostavby jaderných bloků nabídnout své zkušenosti, které během svého profesního života nasbírali na nejrůznějších pozicích v jaderné energetice. Jaderní veteráni jsou spolkem, který sdružuje osobnosti s dlouhodobou profesní kariérou spojenou s jadernou energetikou a mírovým využitím atomové energie.

„Velmi si vážím nabídky spolku využít nejen profesní erudice, ale i podpory lidí, kteří se celý svůj profesní život věnovali jaderné energetice. Osobně považuji za dobré, že stále v České republice máme jak lidský, tak průmyslový potenciál pro tak specifickou odbornost, jakou je právě jaderná energetika.“ Uvedla po setkání ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jednatel firmy

Pokud bych přijal vaši tezi, že jste se stal jednatelem firmy a nemáte s ní nic společného, což z právního hlediska není pravda, ale pokud bych tomu věřil, znamenalo by to, že jste se stal bílým koněm, uvědomujete si to? A udělal jste to vědomě nebo nevědomě? Upřímně nevím, co je horší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Morální kýč, nebo státní převrat?

20:03 Štěpánek (Trikolora): Morální kýč, nebo státní převrat?

Občané, kteří měsíc poté, co nová vláda dostala důvěru Poslanecké sněmovny, demonstrují proti výsled…