Ministryně Schillerová: Čekala bych, že odborářům bude na lidech záležet

26.01.2020 21:43 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k odporu odborů vůči zavedení stravenkového paušálu

Ministryně Schillerová: Čekala bych, že odborářům bude na lidech záležet
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně financí Alena Schillerová

Proč se odboroví předáci tak urputně brání naší stravenkové revoluci? Přece nepřestanete jíst, když budete místo stravenek dostávat peníze. Navíc stravenky ani nerušíme. Jenom vedle nich zavedeme další možnost, díky které bude čerpání příspěvku na stravování o dost jednodušší.

Proč? Protože vám chceme dát větší volnost. A také chceme, aby se mohli za zvýhodněných podmínek najíst i další zaměstnanci, kteří dnes nemají nic. Ani jídelnu ani stravenky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

15:01 Farský (STAN): Ztráta důvěry v nejlepší média veřejné služby

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změně financování veřejnoprávních médií.