Ministryně Schillerová: Ochrana státní kasy je pro nás prvořadá

12.03.2020 14:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k úspěchům Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v soudních sporech

Ministryně Schillerová: Ochrana státní kasy je pro nás prvořadá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Alena Schillerová, místopředsedkyně vlády a ministryně financí

Ochrana státní kasy je pro nás prvořadá. A naši kolegové z Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových jsou v tom opravdoví šampioni.

Také v roce 2019 vyhrávali jeden soudní spor za druhým a zachránili daňovým poplatníkům skoro 37 miliard! Navíc si v této disciplíně stále drží skvostnou bilanci – dlouhodobě mají úspěšnost přes 90 %. A to vše zvládají sami, na externí advokátní kanceláře v těchto sporech nedávají ani korunu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Vláda má šanci prosadit celostátní referendum

18:09 Svobodní: Vláda má šanci prosadit celostátní referendum

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k celostátnímu referendu