Upřímně mě děsí zlo, které se šíří světem. Barbarský čin, který dnes spáchali útočníci v Paříží, naprosto odsuzuji. Připojuji se ke všem, kteří ho považují za další z útoků na naši svobodu, na způsob života každého z nás. Tato odporná chladnokrevná vražda několika nevinných lidí se odehrála na území Evropské unie, jejíž jsme součástí a já si opět uvědomuji, že boj s terorem by už konečně měl mít nějaké výsledky.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Podle vás je napadení Ukrajiny Ruskem ospravedlnitelné?
Vážně myslíte, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO? Proč by se nemohlo rozšiřovat? A chápu vás dobře, že tak Rusko bylo v právu Ukrajinu napadnout a snažit se zmocnit jeho území? Ostatně i kdyby byla pravda to, co jste řekl, proč by za rozšiřování NATO měla nést následky právě Ukrajina?
Další články z rubriky
12:04 Potůčková (STAN): Herr Babiš, jaky je váš názor na hentů Mnichovsků dohodu?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji k mezinárodní situaci vlády Andreje Babiše.
- 11:02 Dostál (Stačilo!): Totální disrespekt k voličům
- 10:05 Štefek (KSČM): Právo silnějšího místo mezinárodního práva vyhovuje zřejmě i v naší kotlině…
- 9:04 Bartoš (Piráti): Když silnější začne vyhrožovat slabším, je to šikana
- 8:04 Lachnit (ANO): Bartoš opět řeší bydlení. Zachraň se, kdo můžeš
- 7:06 Kulhánek (STAN): Představili jsme Kabinet budoucnosti




