Místopředsedkyně poslaneckého klubu ČSSD Dana Váhalová se zúčastnila jednání v Římě

14.02.2016 22:00 | Zprávy
autor: PV

8. 2. se italský parlament stal místem setkání předsedů sociálně demokratických poslaneckých klubů z 28 zemí Evropské unie.Setkání se zúčastnili i zástupci vedení sociálně demokratické skupiny v Evropském parlamentu a vedení evropských socialistů.

Místopředsedkyně poslaneckého klubu ČSSD Dana Váhalová se zúčastnila jednání v Římě
Foto: facebook
Popisek: Poslankyně za ČSSD Dana Váhalová

Na tomto reprezentativním jednání se diskutovalo o naléhavé potřebě sociální Evropy a zvládnutí migračních toků. Představitelé evropské sociálně-demokratické levice  například hledali  alternativu úsporných ekonomických opatření posledních osmi let,  projekt podpory    mladých  lidí v Evropě,  ale také  možnosti řešení migrační krize .

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Láska (SEN): Městské firmy musí znovu sloužit Pražanům

19:10 Láska (SEN): Městské firmy musí znovu sloužit Pražanům

Hospodaření městských firem bude jednou z hlavních priorit kandidáta na primátora Prahy Václava Lásk…