Moravec (ODS): Chceme vrátit Hradec Králové znovu na špici, kam patří

08.09.2018 15:24 | Zprávy
autor: PV

Hradecká ODS chce vrátit město znovu na špici, podporovat bude bydlení a práci pro lidi.

Moravec (ODS): Chceme vrátit Hradec Králové znovu na špici, kam patří
Foto: ods.cz
Popisek: Michal Moravec (ODS)

Občanské demokraty vede do podzimních komunálních voleb v Hradci Králové pětačtyřicetiletý manažer Michal Moravec, prioritou strany je alespoň zdvojnásobit minulý volební výsledek a znovu se podílet na řízení města. Zaznělo to na úterní tiskové konferenci k zahájení volební kampaně.

Podle ODS je potřeba začít město koncepčně řídit a mít na paměti potřeby občanů. „Když město vedla ODS, stavělo se, investovalo, město se rozvíjelo. Hradec Králové byl tehdy nejlepším českým městem pro život. A teď? Investice stojí, město nikam nesměřuje, v kvalitě života se propadá. Je potřeba začít pracovat pro město a ne jen přežívat z roku na rok. ODS má na tu práci sedmatřicet silných a schopných kandidátů. Chceme vrátit Hradec znovu na špici, kam patří," popisuje Michal Moravec motivaci osobností kandidujících za ODS. Na druhém místě se o důvěru voličů uchází dlouholetý vedoucí živnostenského úřadu Jiří Bláha, trojku má programátor Jakub Vít, na čtvrtém místě je manažerka Věra Šenková a první pětku uzavírá jednatel Jaroslav Filip. Na kandidátce se objevují i tři nezávislé osobnosti - emeritní děkan Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové Alexandr Hrabálek, vysokoškolský pedagog Miroslav Půža a tajemník Východočeské ovocnářské unie Václav Ludvík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Premiére Babiši, odvolejte ministra Macinku

4:32 Rakušan (STAN): Premiére Babiši, odvolejte ministra Macinku

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci ministra Petra Macinky na předběžné opatření…