Den bez aut, který je součástí kampaně s názvem Evropský týden mobility, podpořili také zaměstnanci krajského úřadu. Do práce dnes (22. září), stejně jako v předcházejících dvou letech, přišli pěšky, přijeli hromadnou dopravou nebo na kole. Do akce s podtitulem NAŠE ULICE, NAŠE VOLBA se zapojil nejen moravskoslezský krajský úřad, ale společně s ním i další dvě města - Kopřivnice a Hlučín
Foto:
kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj
,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil.
Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.