Mračková Vildumetzová (ANO): Když mají ministři plnou pusu solidarity, měli bychom jít příkladem

05.03.2023 18:50 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu zmrazení platů politiků

Mračková Vildumetzová (ANO): Když mají ministři plnou pusu solidarity, měli bychom jít příkladem
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)

Pět dní jsme stáli proti výrazné přesile vládní koalice, která se kvůli tomu, aby narychlo obrala seniory o peníze, vydala neústavní cestou, stavem legislativní nouze. Ohýbala jednací řád a fatálně při tom ve Sněmovně pošlapala práva opozice. Vyhráli, dle očekávání.

To jejich vítězství ale bude bez fanfár. Jestli změna zákona projde v Senátu a podepíše ji nový prezident, což se dá čekat, protože bude Fialovi a spol. vděčný za to, že téma valorizace důchodů 5koalice vytáhla až po prezidentských volbách, tak určitě jako hnutí ANO půjdeme cestou podání ústavní žaloby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Migrace

Kritizujete Rakušana za jeho migrační pakt. Na druhou stranu, jak jste si s migrací poradili vy? Co jste udělali proto, abyste zabránili nelegální migraci? Vy jste byla ministryní před Rakušanem a podle mě jste si vedla stejně špatně

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prezident Pavel: Lidstvo prokazuje jen malou míru poučení z chyb minulosti

11:17 Prezident Pavel: Lidstvo prokazuje jen malou míru poučení z chyb minulosti

Vystoupení prezidenta republiky na pietním aktu na Vítkově