Mráčková Vildumetzová (ANO): STANu a Petru Kulhánkovi nejde o náš kraj

6. 11. 2020 18:02

Komentář na facebookovém profilu k povolebnímu dojednávání v Karlovarském kraji.

Mráčková Vildumetzová (ANO): STANu a Petru Kulhánkovi nejde o náš kraj
Foto: archiv hejtmanky
Popisek: Jana Vildumetzová (ANO)
reklama

Přátelé, velmi mě mrzí, že jsme opět poslední kraj, kde není vytvořena koalice a ráda bych Vám vysvětlila, proč tomu tak je. Tím hlavním důvodem je, že si Petr Kulhánek usmyslel a umanul, že bude hejtmanem za každou cenu. Co na tom, že volby nevyhrál, hejtman, nebo nic!

Ono tomu tak není poprvé, již před čtyřmi lety, když jsme vyjednávali koalici, přišel na jednání a řekl: „Jste nám ochotni dát hejtmana?” A moje odpověď logicky zněla: „Petře, my jsme vyhráli volby. Když jsi ty vyhrál volby v Karlových Varech, určitě ti nedávalo smysl, že by měl být primátorem někdo jiný než ty.“

Teď je situace podobná, jen my na postu hejtmana nelpíme, chceme situaci odblokovat a dohodnout se. Na druhé straně pro to Petr Kulhánek obětuje v podstatě cokoliv. Byl by schopný uplácat nesourodý slepenec, který bude pojit pouze to, že nejsou v hnutí ANO. Aby to drželo pohromadě, rozdají se placené funkce všem. To je totiž dobré lepidlo. Nejdůležitější zpráva pro všechny občany kraje je jasná. STANu a Petru Kulhánkovi nejde o náš kraj a o lidi, co v něm žijí, jde mu jen o osobní ambici. Klidně za to dá peníze nás všech z rozpočtu kraje na placené funkce. Nehledá program, který by chtěl přinést. Jeho programem je anti ANO, třebaže ANO vyhrálo a občané tak ocenili jeho práci. Výsledek bude jediný. Další znechucení voličů a nepěkná budoucnost pro nás všechny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Farský (STAN): Putin ví, že nás nikdy neporazí

14:04 Farský (STAN): Putin ví, že nás nikdy neporazí

Komentář na facebookovém profilu k postavení Ruska.