Munzar (ODS): Itálie a Česká republika jsou přirozenými strategickými partnery

04.06.2024 15:14 | Tisková zpráva
autor: PV

Další ekonomická spolupráce v mezinárodním obchodu, hodnocení, ale i rozšíření česko-italských vztahů, to byly nosné body konference pořádané Italsko-českou smíšenou obchodní a průmyslovou komorou (CAMIC) v Poslanecké sněmovně.

Munzar (ODS): Itálie a Česká republika jsou přirozenými strategickými partnery
Foto: ods.cz
Popisek: Vojtěch Munzar (ODS)

Záštitu nad akcí převzal Vojtěch Munzar, poslanec Parlamentu České republiky, jenž je i členem sněmovní Meziparlamentní skupiny České republiky a Itálie.

„Itálie a Česká republika jsou přirozenými strategickými partnery. V České republice si našlo domov téměř osm tisíc italských občanů a působí zde až tři tisícovky italských firem. Ti všichni společně vytvořili velmi přátelskou až rodinnou atmosféru pro všechny italské partnery. Naše spolupráce se v posledních letech velice rozvíjí na všech možných úrovních: kulturní, turistické, politické i ekonomické,“ vyjmenoval Vojtěch Munzar.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bojujete ještě vůbec za legalizaci konopí?

Přijde mi, že ne. Přitom nemyslíte, že kdyby bylo legální, možná by se tak nerozšířil trh z různými psychomodulačními látkami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Nabídka pomoci občanům v komunálních volbách

4:31 DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT: Nabídka pomoci občanům v komunálních volbách

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se rozhodla nabídnout podporu v komunálních volbách l…