Na konci prázdnin darují Lesy ČR školám 250 tisíc sešitů

23.08.2016 14:14 | Zprávy

Druhý ročník úspěšného projektu Sešity do škol zahájily Lesy ČR 22. srpna. Od tohoto data mohou zástupci základních škol z celé republiky objednávat na www.sesitydoskol.cz celkem 250 tisíc sešitů pro mladší i starší žáky, a to do vyčerpání zásob. Lesy ČR je zdarma rozdají a dopraví, stejně jako v loňském roce.

Na konci prázdnin darují Lesy ČR školám 250 tisíc sešitů
Foto: lesycr.cz
Popisek: Lesy ČR - logo

Osm typů linkovaných sešitů ve formátu A5 se liší grafickým provedením obalu a edukační grafikou spojenou s lesním prostředím. „Loni byly všechny sešity rozdané během několika dní, stejný zájem očekáváme i letos,“ řekl Radovan Srba, obchodní ředitel podniku Lesy ČR. Tak jako loni se počítá s 800 tisíci korunami coby náklady na pořízení sešitů a dopravu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jakub Janda byl položen dotaz

Jaký je váš názor?

Co si myslíte o vyloučení ukrajinského skeletonisty Vladyslava Haraskevyče z olympijského závodu? A jak se díváte na to, že sportovci mohou startovat pod neutrálním statusem? Ptám se vás jako bývalého sportovce a nyní politika. Jak se na to díváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hoffmannová (Piráti): Rajchl mne označil za blázna a schizofrenika

22:33 Hoffmannová (Piráti): Rajchl mne označil za blázna a schizofrenika

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakci kolegů poslanců na přiznání, že se poslankyn…