Náchodskou TOP 09 nově povede Lenka Hronovská

09.04.2019 8:35

Náchodská TOP 09 si na sněmu regionální organizace zvolila nové vedení. Po čtyřech letech vystřídala ve vedení dosavadního předsedu Josefa Mertu Lenka Hronovská, pracující v obchodním oddělení firmy Hronovský s.r.o.

Náchodskou TOP 09 nově povede Lenka Hronovská
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09
reklama

V pátek o tom rozhodli delegáti sněmu, který se konal v Náchodě. Místopředsedy regionální organizace byli zvoleni architekt Walter Kurschatke a starosta Červeného Kostelce Rostislav Petrák.

„Nebude jednoduché navázat na práci předchozího předsedy pana Josefa Merty, nicméně budu se snažit o co nejdynamičtější komunikaci se všemi členy náchodské organizace. Strana TOP 09 musí zůstat součástí politického spektra nejen na republikové, ale i na regionální úrovni. Bude třeba komunikovat se spoluobčany, sbírat podněty a náměty a co nejlépe se připravit do příštích voleb,“ uvedla nově zvolená předsedkyně regionální organizace TOP 09 Náchod Lenka Hronovská.

Regionální výbor náchodské TOP 09 doplňuje ředitel autoservisu ADN Autodružstvo Josef Merta a místostarosta Broumova Kamil Slezák. Jednání se zúčastnil i předseda krajské organizace TOP 09 a náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje pro zdravotnictví Aleš Cabicar.

„Rád bych poděkoval dosavadnímu předsedovi Josefu Mertovi za jeho čtyřletou práci v regionu. Zároveň gratuluji nově zvolené předsedkyni regionu Náchod Lence Hronovské. Nyní je potřeba se soustředit na podporu společné kandidátky do Evropského parlamentu v čele s Jiřím Pospíšilem a Luďkem Niedermayerem," uvedl Aleš Cabicar.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Netolický: Aktivace Těchonína v tuto chvíli nehrozí

16:28 Hejtman Netolický: Aktivace Těchonína v tuto chvíli nehrozí

Centrum biologické ochrany v Těchoníně je špičkovým zdravotnickým zařízením, vytvořeným v případě nu…