Nečas (SPOZ): Jsme rádi, že Zlínský kraj navštívila paní Ivana Zemanová

22. 1. 2014 14:09

Manželka prezidenta republiky, paní Ivana Zemanová, navštívila v sobotu 18. ledna Zlín. Konal se tu 2. reprezentační ples Filharmonie Bohuslava Martinů a Baltaci a.s., nad kterým převzala první dáma záštitu.

Nečas (SPOZ): Jsme rádi, že Zlínský kraj navštívila paní Ivana Zemanová
Foto: spoz.cz
Popisek: Lubomír Nečas
reklama

V krásném prostředí Kongresového centra navrženého architektkou Evou Jiřičnou strávila příjemný večer, kterým provázeli moderátoři Jan Pokorný a Jolana Voldánová. Mimo krásných tónů k tanci od Filharmonie Bohuslava Martinů vystoupil i zpěvák Peter Nagy či Bigband Gustava Brohma.

Na plese se s paní Ivanou Zemanovou setkal také radní Zlínského kraje za SPOZ a náměstek hejtmana Lubomír Nečas, který první dámu ve Zlíně přivítal. "Zlín mám velmi ráda, v celém Zlínském kraji jsem se vždy setkala s příjemnými lidmi. Zamilovala jsem si také Luhačovice a vincentku a mohu říct, že sem jezdím vždy moc ráda", uvedla Ivana Zemanová.

"Paní Zemanová byla první, která v létě 2013 podepsala petici Strany Práv Občanů ZEMANOVCI za zákon o prokázání původu příjmů a majetku včetně možnosti zabavení nelegálně získaného majetku. A bylo to dokonce zde ve Zlíně. Tuto petici s více než 150 000 podpisy budeme 4.2. předávat do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Pevně věřím, že se nám podaří tento zákon prosadit, všichni slušní občané by si to zasloužili" uzavřel Lubomír Nečas.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: SPOZ
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Bezúročné půjčky ještě před Velikonoci

7:33 Pospíšil (TOP 09): Bezúročné půjčky ještě před Velikonoci

Komentář na facebookovém profilu k bezúročným půjčkám